تماس اضطراری ایرانسل

چند روز پیش وقتی اعتبار پولی تلفنم تموم شده بود، برای اینکه بتونم با دوستم تماس بگیرم با سرویس *150* برای دوستم یک پیام رایگام فرستادم، ولی مشکل اصلی اینجا بود که من شماره کسی رو حفظ نمی کنم، برای همین مجبور بودم برم و شماره رو پیدا کنم و بعد از این سرویس استفاده کنم.

به این فکر افتادم که چرا همچین برنامه ای برای اندروید ننویسم که لیست شماره های تلفن خودم رو نشون بده و بعد به راحتی بتونم با یه حرکت براشون درخواست تماس بفرستم؟! تو کافه بازار یه گشتی زدن و برنامه ی مشابهی بود ولی چیزی نبود که بشه ازش استفاده کرد، یه لیست ساده بود که شماره ها و اسامی رو نشون میداد، لیست حتی مرتب هم نشده بود و شاید اسمی که با A شروع می شد ته لیست پیدا می کردین، علاوه بر این تبلیغات ناخوشایند هم نشون میداد (با سیستم تبلیغات کافه بازار) اونم درست روی محل جست جو !

اینجوری شد که تصمیم گرفتم یکی بنویسم، نمی گم خیلی باحاله ولی چیزیه که به نظر خودم میشه به عنوان یک نرم افزار ساده و کاربردی ازش استفاده کرد، این امکان رو به شما می ده که بتونید از کد *150* استفاده کنید (با درگ به راست) یا بتونید تماسی با هزینه طرف مقابل داشته باشید (درگ به چپ).

توضیجات بیشتر و دانلود برنامه را از لینک زیر میتوانید ببینید.

دانلود از بازار