همه ساله بزرگ های دنیای فناوری تو یکم آورین (روز دروغ بزرگ) اخبار و اطلاعاتی منتشر میکنن که گاها بسیار فراواقعی هستند، سال ۲۰۱۳ جیمیل آبی رو داشتیم و دروغ سنج یاندکس، امسال (۲۰۱۴) دو دروغی که جالب بودن به نظر من دروغی بود که سایت thepiratebay منتشر کرده بود و Unicoin های stackoverflow.

The Virtual Bay

پایریت بی با ارائه محصولی به نام The Virtual Bay اعلام کرده که ازین به بعد این تنها فایل ها نیستند که می تونید دانلود کنید، با این دستگاه که مستقیما با سیستم عصبی شما در ارتباطه میتونید کاملا هر چیز موجود در پایریت بی را بصورت واقعی تجربه کنید.

StackOverflow Unicoin

اما چیزی که دروغ استک آورفلو رو متمایز میکنه، وقت صرف شده و زحمت کشیده شده برای ایجاد اونه، استک آورفلو با ایجاد سیستم مالی خودش به نام Unicoin امکانات خاصی را ارائه میده که می تونید یا یونی کوین اونها رو بخرید، امکاناتی مثل "غیر فعال کردن رای منفی به سوالات و پاسخ های شما"، "تغییر رنگ نوار بالای سایت"، "کاهش امتیاز تمامی اعضای سایت بجز شما" و ... همچنین این امکان رو دارید تا در معدن استک آور فلو دل سنگ هارو بشکافید و یونی کوین بدست بیارید، یک سرگرمی سود آور. در حقیقت معدن کاوی کنید، شاید استک آورفلو خواسته باشه با این ایده بیت کوین رو هم به شوخی گرفته باشه.

StackOverflow Unicoin

StackOverflow Unicoin